Hakkımızda | ALO JAPON PARÇA | 0212 655 05 30

Hakkımızda


Alo Japon Parça  Mad Grup kurulusudur

Mad Grup olarak  gelişime yenilige açık,müsteri memnuniyeti hedefli,ticari faaliyetlerimizi internet satışı veya İstanbul Bagcılar’daki merkezimizden ve Aksaray’daki parakende mağazalarımızdan satış yapma suretiyle sürdürmekteyiz.

Mad Grup otomotiv yedek parça sektöründe 25 yıllık deneyimiyle tüm Türkiye geneline toptan ve parakende satış yapmaktadır.Bünyesinde barındırdığı marka ve model yedek parça zengin çeşitliliği müşterilerinin aradığı tüm yedek parçayı bulmasını sağlar.

Firma olarak tüm otomobil,hafif ticari Mercedes-Benz,Bmw,Mini Cooper,Land rover,Volvo,Citroen,Peugeot,Ford,Volkswagen,Audi,Skoda,Seat, ,Fiat,Renault,Toyota,Mitsubishi,Honda,Hyundai,Kia,Ssangyong,Isuzu,Tata,Suzuki,Subaru,Proton,Nissan,Mazda,Daihatsu,Daewoo Japon Kore- Alman- Fransız ve daha birçok yedek parça grubu stoklarımızda mevcuttur.

Her türlü yedek parça için fiyat ve stok sorgulamak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmenizi öneririz.Müşteri temsilcilerimiz siz müşterilerimizin otomobill yedek parçaları ilgili tüm sorunlarınızı çözebilebilecek tecrübededir.

Mad Grup bünyesindeki markalar ve siteler şöyledir

www.madgrup.com.tr

www.alojaponparca.com

www.alovolkswagenparca.com

www.alopejoparca.com

www.alocitroenparca.com

www.alopeugeotparca.com

www.alobmwparca.com

www.alomercedesparca.com

www.madgrup.com

 

scroll up